Event management

Event managementu se věnujeme již od roku 2000, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Připravujeme a realizujeme eventy se 100% nasazením, pro 10 či 1000 osob, v industriálních prostorách i na Pražském hradě, v džínách nebo ve smokingu. Oslovte nás a přesvědčte se o tom i Vy!

Zajišťujeme komplexní či částečnou realizaci firemních a společenských eventů a odborných konferencí v České republice i v zahraničí. Pracujeme pro nadnárodní společnosti, veřejnou správu i menší lokální firmy. Vždy však ctíme požadavky konkrétního zákazníka a zároveň přicházíme s originálními, variantními návrhy. Podívejte se na výběr z akcí, které jsme pořádali.

Jedeme dál online! Naše vlastní i klientské akce jsme přesunuli do virtuálního prostoru. Od jara jsme uspořádali desítky webinářů, virtuálních i hybridních konferencí, seminářů a školení. Zůstaňte v kontaktu se svými klienty, pomůžeme vám i s vaším eventem!

Pořádali jsme

Ohlédnutí za sezónou 2020

Řekli o nás

"Moc vám děkuji za organizaci SUSE Expert Days v Praze i Bratislavě. Účast byla nad očekávání dobrá a vše proběhlo, jak mělo k obecné spokojenosti všech přítomných. Rád s vámi budu dále spolupracovat."

Miroslav Kořen | Territory Manager CZ/SK, SUSE

"Na spolupráci se společností Exponet oceňuji především kreativitu, flexibilitu a 100%-ní spolehlivost."

Petra Adamová | Marketing Manager, Dell EMC

"Nemohu vyjádřit, jak moc oceňujeme Vaši obrovskou pomoc při organizaci SUSECONu. Doufám, že jednoho dne se do krásné Prahy vrátíme na další akci."

Alexia Henrie | Sr. Corporate Events Manager, Micro Focus

"Z naší strany jsme velmi spokojeni s odborným přístupem Vaší společnosti. Společnost Exponet můžeme doporučit jako spolehlivého obchodního partnera."

Ing. Mgr. Kateřina Čmakalová | Ministerstvo pro místní rozvoj

  Kontaktujte nás